“Слуга народу” зняв кліп на реп про “молодіжний” законопроект. Подивіться його просто зараз!

Поділитися:

Нардеп від “Слуги народу” Олександр Санченко опублікував кліп на реп-трек про законопроект №3718 “Про засади молодіжної політики”. На початку треку депутат пояснив, що записав його аби зекономити час для читання закону.

Кліп на трек Сенченко запостив на сторінці у фейсбуці.

У тексті депутат розповів, що як тільки він потрапив до парламенту то зразу вирішив “активно захищати молодіжну політику”. Мовляв, вона регулюється законом ще 90-х і це викликає сум.

Зокрема, у своєму треку нардеп пояснює, що відповідно до запропонованого закону, “жодного рішення для молоді не прийматимуть без молоді”, а молодіжні центри мають розвивати на рівні держави.

Третім пунктом змін має стати молодіжний фонд, щоб “усі хто роблять зміни не ховалися як Джеймс Бонд”. Серед проблем молоді Санченко називає міграцію, роботу та доступне житло.

На думку нардепа, закон варто ухвалити бо країну має розвивати “молодіжний легіон” і хоч світ не обіцяє нічого “путнього”, але майбутнє у руках молоді.

Законопроєкт №3718 у парламенті зареєстрували 25 червня. Згідно з пояснювальною запискою, за допомогою цих змін хочуть удосконалити систему функціонування вітчизняної молодіжної політики, методів та інструментів її реалізації, зміцнити інституційну спроможність молодіжних та дитячих громадських об’єднань та заохочувати молодь до активної участі в громадському житті.

Законопроєкт спрямований на роботу зі школярами від 14 до 17 років, молодими людьми, які отримали освіту в закладах освіти I — IV рівнів акредитації від 18 до 24 років та молодь, що працює, віком від 25 до 29 років.

Читайте також:

• В Україні можуть заборонити орендувати чи купувати житло без рієлторів – законопроект

• Серед “Слуг народу” є думка, що Андрій Єрмак “зачищає” інформаційний простір довкола Зеленського

• Мінюст хоче скасувати люстрацію усіх комуністів та переглянути очіщення влади загалом (відео)