“Земля буде горіти” та “посаджу кожного з вас”: “слуга народу” Лерос заявив про топ-корупцію у Києві з якої фінансують місцеві вибори у столиці

Поділитися:

Нардеп “Слуги народу” Гео Лерос вважає, що через “смотрящого за Києвом” Дениса Комарницького та Голову ОП Андрія Єрмака проходять фінансові потоки та спрямовуються на фінансування передвиборчої кампанії до місцевих виборів у Києві.

Про це Лерос заявив на засіданні парламенту 3 червня.

За словами нардепа, два місяці тому він опублікував відео на якому рідний брат голови Офісу президента торгував державними посадами, але наразі ще ніхто не покараний за ці дії, а Єрмак досі очолює ОП.

Сьогодні у мене був брифінг біля НАБУ, де я надав докази топ-корупції у Києві. У цьому ОПГ є Андрій Єрмак, його колега, колега по нашій фракції, його кум, Денис Комарницький смотрящий за Києвом, – зазначив нардеп людей, які на його думку можуть входити до так званого “ОПГ” голови Офісу президента.

Гео Лерос вважає, що через “смотрящого” Комарницького проходять фінансові потоки та спрямовуються на фінансування передвиборчої кампанії до місцевих виборів у Києві.

Звертаюся до колег перестати підтримувати ці корупційні зв’язки. Хочу звернутися до цього ОПГ: під вами земля буде горіти, я посаджу кожного з вас, – резюмував Лерос.

Невдовзі після виступу у Раді, нардеп опублікував у своєму фейсбуці декілька сторінок з “тисяч документів та десятків гігабайтів”.

Що було раніше:

Нардеп Гео Лерос був одним з депутатів, які виступив проти ініціативи глави офісу президента Андрія Єрмака щодо створення консультативної ради в ТКГ за участі представників ОРДЛО. Крім того нардеп, підписався під зверненням до секретаря РНБО Олексія Данілова із вимогою звільнити Сергія Сивохо з посади радника.

Згодом після цього Володимир Зеленський звільнив лероса з посади свого позаштатного радника, сам Лерос відреагував на звільнення у фейсбуці: “Бачу, що Єрмак уже прочитав моє інтерв’ю”.

Після того, як нардеп від “Слуги народу” Гео Лерос опублікував відео на якому брат голови Офісу президента, начебто, “продає” державні посади, силовики відкрили уже 5 кримінальних проваджень. Чотири з них проти самого Лероса.

Читайте також:

• Королівський оперний театр Бельгії рекламує новий сезон фото та відео бійок депутатів у Верховній Раді України

• Геращенко з “ЄС” насварила колег-депутатів бо вдягаються у Раду “як з відкриття спортклубу”

• Службовий Range Rover, 3 мільйони гривень заробітної плати та дві квартири: що задекларував можливий міністр культури Олександр Ткаченко