Службовий Range Rover, 3 мільйони гривень заробітної плати та дві квартири: що задекларував можливий міністр культури Олександр Ткаченко

Поділитися:

“Слуга народу” під час засідання фракції підтримали голову комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики, колишнього гендиректора каналу “1+1” Олександр Ткаченко на місце міністра культури. За словами заступниці голови фракції СН Євгенії Кравчук, Ткаченка мають затвердити на посаді до кінця поточного тижня. “Гетьман” подивився декларацію потенційного міністра культури та зібрав звідти декілька цікавих цифр.

З серпня 2008 року Ткаченоко обіймає посаду генерального директора групи 1 + 1 медіа, в яку входять телеканали «1 + 1», «2 + 2», «ТЕТ», «Плюсплюс», «Бігуді», «Уніан-ТВ», «1 +1 Internationa» і Ukraine Today, сейлз-хаус Плюси і компанія з виробництва телеконтенту 1 + 1 продакшн.

У квітні 2014 року на тлі кримської кризи і збройного конфлікту на сході України закликав українські телеканали відмовитися від трансляції російських серіалів про силовиків. Надалі виступив на підтримку законопроекту про заборону російських фільмів і серіалів, які пропагували її збройні і правоохоронні сили.

На парламентських виборах 2019 обраний народним депутатом від партії Слуга народу, №9 в списку.

Нерухоме майно

Олександру Ткаченку належать дві квартири на 132 та 45 квадратних метри (за 1,6 та 1 мільйон гривень відповідно). Крім того, нардеп має у власності дачу за 10,8 мільйонів гривень та земельну ділянку за 1,1 мільйона гривень.

Також нардеп орендує “адміністративний будинок”, але його вартість не вказана

Транспорт

Із транспорту Ткаченко задекларував “службовий” Range Rover Sport, який належить телерадіокомпанії “Студія 1+1”. Вартість автівки – 829 тисяч гривень, та ще один службовий Range Rover 2019 року випуску за 2 мільйони гривень.

Дружина нардепа володіє двома BMW: Х5 (за 1,8 мільйона гривень) та 525 (за 163 тисячі гривень).

Також Олександр Ткаченко має корпоративні права у декількох компаніях. Зокрема у ТОВ “Кінолав” нардепу належать 99% прав на 49,5 тисяч гривень. Ще один відсоток прав у цій компанії належать дружині Ткаченка.

Також майбутній міністр культури має 60% у компанії “Книголав” – вартість 600 тисяч гривень. Ще один великий актив Ткаченка приватне підприємство “А.Т.ТРЕЙДІНГ”, нардеп володії 100% компанії (вартість 15,6 мільйонів гривень).

У 2020 році Ткаченко купив квадроцикл за 270 тисяч гривень.

Гроші

Олександр Ткаченко минулого року отримав 3,6 мільйона гривень заробітної плати від “1+1”. Його дружина заробила 1,6 мільйона гривень за роботу на ту ж телестудію. Також ткаченко отримав від “1+1” “додаткове благо” у розмірі 30 тисяч гривень.

Крім того, нардеп продав цінних паперів ТОВ “Альфа Крос” на 23 мільйони гривень. дружина майбутнього міністра також продала папери тієї ж компанії, але на 4,2 мільйона гривень.

Нардеп зберігає готівкою 400 тисяч доларів, ще 31 тисячу тримає дружина нардепа. У банках подружжя Ткаченків тримає загалом близько 9,2 мільйона гривень.

Читайте також:

• Запорізький “Слуга народу” заявив, що у фракції Зеленського багато незадоволених Аваковим та хочуть його відставки

• “Закон має враховувати інтереси всіх” та “неповторний київський суржик”, – що наговорили керівники “Слуги народу” про ідею переглянути мовний закон

• 10 депутатів, які прогуляли найбільше засідань Ради у травні: 7 з них не були на жодному