Київський бізнесмен розповів, чи планує забудовувати Одеську кіностудію та що буде з часткою Ткаченка у цій компанії

Поділитися:

Одеську кіностудію будуть використовувати для виробництва фільмів та іншого суміжного продукту, а не знесуть під забудову. Водночас, на території таки зведуть житло, але його здаватимуть учасникам виробництва та знімальним групам. Крім того, новопризначений міністр культури Олександр Ткаченко збирається продати свою частку у кіностудії, але деталі поки не можуть бути повідомлені.

Про це у інтерв’ю для “НВ” розповів київський забудовник, директор девелоперської компанії SAGA Development Андрій Вавриш.

Так, я є співвласником Одеської кіностудії. Потрібно бути винятковим дебілом, щоб нівелювати національне надбання Одеської кіностудії і не спробувати цю справу розвинути, дати їй нове життя. Ми хочемо запустити великий хаб, в якому буде величезна кількість мультимедійних компаній та інших організацій, – говорить Вавриш.

За його словами, збираються запустити роботу кіностудії та всього, що необхідно для індустрії. Кіновиробництво — це не тільки кіно. Це і шоу, і продакшн, і новинні агентства.

Вавриш зазначє, що на території кіностудії справді буде житло, але тільки для розміщення знімальних груп. Загалом увесь комплекс планують збавати в оренду.

Ми орієнтуємося на світовий ринок. Зарубіжні компанії вже в ній зацікавлені. Наше завдання — створити їм комфортну роботу, – говорить він.

Крім того Андрій Вавриш прокоментував причетність нового міністра культури Олександара Ткаченка до Одеської кіностудії. Забудовник говорить, що ткаченку справді належить частка студії, але він збирається її продати. Поки деталі щодо цього не можуть бути розголошені, але Вавриш думає щоб викупити долю нового міністра.

Читайте також:

• “Крепкі хазяйственніки” та “реальний бабос тут і зараз”, або чому українські олігархи уже програли

• Щонайменше півтисячі запорізьких бюджетників “мобілізували” для “добровільно-примусового” підписання петиції на захист мера Буряка від президента Зеленського

• Засновники Монобанку розповіли, як ставляться до Коломойського (у банку якого раніше працювали)