StartUP Business: спікери з найбільших ІТ-компаній Запоріжжя розкажуть як запустити стартап

Поділитися:

21 червня у Запоріжжі відбудеться перше заняття у рамках проекту StartUP Business. Представники найбільших ІТ-компаній міста розкажуть де шукати інвестиції для свого проекту, як зробити бізнес ідею привабливою для користувачів та як перетворити стартап у довготривалу справу.

Про це повідомляє Запорізький обласний центр молоді.

Організатори закликають: годі марити бажанням заснувати власний бізнес та читати мотиваційні книжки, час будувати реальний план дій! З цією метою, протягом декількох днів вже цього червня жителі та гості міста зможуть перейняти досвід СЕО найбільших ІТ-компаній Запоріжжя, які поділяться своєю історією, допоможуть вникнути у стан ІТ-сфери нашого регіону зсередини, та надихнуть будь-що йти вперед за мрією!

Курс підійде, і для тих, хто ще ніколи не займався підприємництвом, але має хобі, яке реально може стати базою для бізнесу, і тих, хто уже має необхідні знання. Формат заняття спілкування зі спікерами, обговорення труднощів, які вони пройшли на шляху до успіху.

Зареєструватися до участі можна за посиланням.

Захід організовують Запорізький обласний центр молоді у співпраці з ICT Cluster Zaporizhzhia, за сприяння Управління молоді, фізичної культури та спорту ЗОДА.

Читайте також: 

• Запоріжжя взяло «вектор на успіх»: як у місті навчали починаючих підприємців

• Вибір ніші та «упаковка» проекту: як стартувати у товарному бізнесі

• Контент та трафік: як з нуля запустити успішний бізнес у Instagram