Система Prozorro прежила “Велике оновлення”: що зміниться

Поділитися:

В Україні почала діяти нова редакція Закону “Про державні закупівлі”, яка передбачає масштабне оновлення платформи публічних закупівель Prozorro. Зокрема, тепер усі закупівлі від 50 тисяч гривень і до порогової суми будуть відбуватися в системі Prozorro, та удосконалено механізм оскарження для більш ефективного захисту своїх прав у закупівлях.

Про це пише “Дело”.

Це величезний спектр змін, дійсно велике оновлення Prozorro. Зміна тендерного законодавства зробить закупівлі державних структур більш ефективними, справедливими і відкритими для бізнесу, – заявив генеральний директор ДП “Прозорро” Василь Задворний.

“Уже зараз, стараннями наших розробників, Департамент сфери публічних закупівель Мінекономіки та фахівців електронних майданчиків, Prozorro оновила свій функціонал та працює за новими правилами. Водночас будемо дуже вдячні за зворотний зв`язок щодо роботи системи. І звісно ж, надалі будемо пояснювати всі зміни замовникам та постачальникам, аби всім вдалося швидше адаптуватися до нових правил”, – йдеться у повідомленні на сторінці прозору у фейсбуці.

На черзі — затвердження Кабміном постанови, що встановить новий порядок оскарження та тарифи за подачу скарги в АМКУ. Очікуємо, що її приймуть вже наступного тижня. Ще одна важлива постанова стосується електронних каталогів — тимчасово, поки її не затвердили, використовувати Prozorro Market можна лише для закупівель до 50 тисяч гривень.

Читайте також:

• Шахраї запустили 700 підроблених сайтів Netflix та Disney+ щоб красти особисті дані

• Бориспіль серед 40 найбільших аеропортів Європи в умовах карантину

• Запорізька компанія створила робота-поліцейського: модифікували бойову платформу