Підрядник “Метінвесту” за 22 мільйони прокладе водогін до села у Запорізькій області

Поділитися:

Кирилівська селищна рада має намір укласти угоду на будівництво водогону питної води з ТОВ “Хозхімсервіс” вартістю 21,8 млн грн., повідомляється у системі електронних закупівель “Прозоро“.

Про це пише “Наші гроші. Запоріжжя”.

Йдеться про від ділянку від с. Давидівка до с. Атманай Якимівсього району. Мають улаштувати колодязі зі збірного залізобетону, прокласти залізні та поліетиленові труби, установити плити днищ та перекриття, розширити свердловини, відновити асфальтобетонне покриття тощо.

Конкурентам для переможця на тендері виступили ТОВ “Девелопмент енд констракшн” з дорожчою на 1 млн грн та ТОВ “ТБК-полімер”, яке запропонувало дешевшу на 1,2 млн грн пропозицію. Однак ТОВ “ТБК-полімер” відхилили, оскільки замість трудових договорів з працівниками фірма надала цивільно-правові договори. У довідці про матеріально-технічну базу фірма вказала КАМАЗ, на який жодних документів не надала. Також фірма надала договір оренди земельної ділянки у ФОП Присмотров Олександр Олексійович, однак відповідно до державного реєстру речових прав на нерухоме майно, ця ділянка належить іншим особам. Також вказаний договір належним чином не зареєстрований.

ТОВ “Хозхімсервіс” належить донеччанам Аллі та Давіду Кізіменкам, керівник Марк Кізіменко.

Більш детально за посиланням.

Читайте також:

• Родичка “Теплобудімпорту” отримала підрядів на 4 мільйони без конкурсу

• У Запоріжжі демонтували скандальну вивіску на будівлі, яка є історичною пам’яткою

• Запорізька “слуга народу” про чоловіка помічника: за 17 тисяч ніхто не працюватиме