Турчинов повертається: очолить штаб “ЄС” до місцевих виборів

Поділитися:

Колишній секретар Ради національної безпеки і оборони Олександр Турчинов повідомив, що очолить штаб, який створює “Європейська солідарність” до місцевих виборів. За словами Турчинова, Україні потрібне “мирне перезавантаження влади”.

Про своє рішення очолити штаб “ЄС” Турчинов повідомив на своїй сторінці у фейсбуці

Мене не цікавить депутатський мандат чи державні посади, але щоб допомогти об’єднавчому процесу та підготувати якісні кадри ефективних управлінців, я прийняв пропозицію очолити штаб, який створює провідна українська опозиційна політична сила “Європейська Солідарність”, – написав політик.

За словами Турчинова, Україні потрібне мирне перезавантаження влади та додав, що зараз “дилетантизм та популізм” руйнують управлінську вертикаль в Україні і ведуть до хаосу та дестабілізації.

Народна депутатка від “ЄС” Ірина Геращенко уточнила, що Турчинов очолив виборчий штаб “Європейської Солідарності” перед місцевими виборами

Ставимо перед собою шляхетну мету: об‘єднати всі здорові, демократичні, проукраїнські і проєвропейські сили, зупинити реванш, не дати жодного шансу п’ятій колоні Кремля на місцевих виборах, – написала вона.

За її словами, за рік у “Євросолідарності” позбавилися від “баласту і пристосуванців” і не дадуть шансу тим, хто “згадав” про партію напередодні місцевих виборів.

Читайте також:

• Люстрацію треба терміново міняти: автоматично люструвати тільки топ-чиновників, а інших на основі індивідуальної оцінки – Малюська

• Вперше: незадоволених Зеленським стало більше, ніж задоволених

• “Слуга народу” зняв кліп на реп про “молодіжний” законопроект. Подивіться його просто зараз!