Тимошенко потролила стратегічну сесію Кабміну Шмигаля, бо вигадували “слогани” замість обговорення економічних проблем

Поділитися:

На засіданні погоджувальної ради, яка проходила 1 червня, лідерка “Батьківщини” Юлія Тимошенко потролила стратегічну сесію Кабінету міністрів, яка відбулася 29 травня. На ній урядовці весь день займалися тімбілдінгом та постановкою цілей Кабміну.

Що сталося

З початку свого виступу Тимошенко почала говорити про “зраду України та повну руйнацію національних інтересів”. На її думку, одними з основних проявів цього є прийняття закону про обіг сільськогосподарських земель та рішення “яке стало основою для виведення Нацбанку з юрисдикції українських судів та перетворення його на базу для зовнішнього управління країною” (скоріше за все, мова йде про “антиколомойський закон”. Раніше Тимошенко назвала його таким, що суперечить суверенітету України. “Цим документом український народ позбавляють права управляти Національним банком, а Національний банк позбавляють конституційного обов’язку підпорядковуватися рішенням суду”, – цитує її Іb).

Щодо цих рішень “Батьківщина” та група “За майбутнє” подала звернення до конституційного суду. За словами Тимошенко, суд ці звернення прийняв до розгляду. Далі Юлія Тимошенко розповіла про те, що країна “бурлить”: говорила про протести портовиків в Одесі, декілька рішень щодо освіти (зокрема, ліквідацію санаторних шкіл-інтернатів) та про ситуацію довкола Східного гірничо-збагачувального комбінату.

Коли бачимо таку ситуацію думали, що уряд збереться та проведе стратегічну нараду. Уряд її провів. Думала, зібралися поговорити про майбутнє країни… З 13 до 14 міністри діляться на три команди, опрацьовують слогани Уряду. З 14.30 до 15 – презентація слоганів, з 15.30 до 16.25 міністри діляться на команди та прилаштовують слогани до діяльності Уряду. Дорогі друзі, ви що, вирішили перетворити усю країну на “95-й квартал, – сказала Тимошенко.

Що за “стратегічна сесія”

Кабінет міністрів 29 травня відправили на стратегічну сесію, у п’ятницю урядовці весь день займалися тімбілдінгом та постановкою цілей Кабміну. Про це повідомили журналісти з посиланням на співрозмовника у Кабінеті міністрів.

Серед основних завдань сесії було сформувати єдине бачення місії, ключових цілей та “бренду” уряду; опрацювати проєкт програми дій уряду та існуючих паспортів реформ; визначити пріоритетні цілі діяльності кожного з міністерств та перелік пріоритетних реформ уряду.

Згідно з програмою заходу Урядовці, зокрема, мали виконувати вправи на тімбілдинг. Однак вигадування “слоганів”, було не єдним завданням. Так, міністри мали ще розробляти місії та цілі Кабміну, обговорювати їх, та формувати цілі для власного відомства.


Читайте також:

• 10 депутатів, які прогуляли найбільше засідань Ради у травні: 7 з них не були на жодному

• У СІЗО Запоріжжя та Дніпра з’явилися платні камери: скільки просять за добу

• “Не можна керувати системою, коли ти не розумієш, як вона працює”, – Турчинов про кадрову політику нової влади