У Бердянську можуть почати відновлювати аеропорт

Поділитися:

Для покращення туристичного потенціалу  влада Бердянська планує повернути міський аеропорт до комунальної власності та поступово його відновлювати. Таке рішення обговорюється у зв’язку зі зростанням туристичних потоків до міста.

Про це повідомляє «БізнесЦензор» з посиланням на міського голову Бердянська Володимира Чепурного.

За словами міського голови, в останні роки курорт приймає близько 1,5 млн туристів в сезон, в той час як у 2015 році в Бердянськ приїхали всього близько 300 тисячі відпочиваючих.

Мер зазначив, що в Бердянську щорічно на 10-15% збільшується номерний фонд, зокрема в даний час в місті працюють 150 баз розміщення – готелів, санаторіїв, баз відпочинку, активно розвивається приватний сектор.

За словами мера міста, в даний час Бердянськ вивчає можливості відновлення роботи аеропорту для розвитку міжнародного туризму.

“Є проблема з нашими дорогами, аеропортами. У Бердянську раніше був аеропорт, але в даний час він знаходиться в стані банкрутства. Ми зараз працюємо над тим, щоб забрати його в комунальну власність і поступово відновлювати його. Найближчий аеропорт – Запоріжжя, і нам потрібно розвивати логістику “, – зазначив Чепурний.

Міський голова зазначив, що в даний час ведеться ремонт дороги Запоріжжя-Бердянськ і висловив надію, що до початку туристичного сезону ця дорога буде відремонтована.

Читайте також:

 Кабмін виділив 200 мільйонів гривень на розробку проекту аеропорту між Запоріжжям та Дніпром

• У Запоріжжі можуть збільшити фінансування комунального аеропорту з бюджету міста на 450 мільйонів гривень

У Запоріжжі кредит на будівництва нового терміналу аеропорту до може зрости до 13 мільйонів доларів