Запорізькі перевізники на літо лишаються без водіїв – ті їдуть працювати до Польщі чи на курорти

Поділитися:

До літа Запоріжжя покинуло велика кількість водіїв, як маршруток, і так і автобусів. Робітники виїхали до Польщі чи працювати на курортних перевезеннях.

Про це повідомляє «Акцент» з посиланням на власні джерела у транспортних компаніях міста.

Так, у приватних перевізників величезна кількість машин простоює. Таких уже більше 100. Проблеми є у «Фенікс-Авто», «Автостандарт» «Альяно-Авто», «Тревел-Авто», «Запорожградтранс», «Правекстар», «Січ-альянс», «Стар-авто» та інших , зазначають журналісти «Акценту»

Причина – низькі заробітні плати. Частина водіїв на літо виїхало возити людей на курорти, а частина – в Польщу. Низькі зарплати, як відзначають співрозмовники «Акценту», є наслідком неконкуретной вартості проїзду.

Щоб водій працював з 5 ранку до 9 вечора, він за зміну додому дружині і дітям повинен приносити 900 грн, тоді він буде задоволений, а у нас зараз водії в середньому навіть 500 не заробляють. Це ринок , – розповів журналістам керівник однієї з фірм-перевізників.

Складнощі намітилися і в муніципального транспорту. Так, на маршрутах міста щодня виїжджає лише близько 60 нових МАЗів при загальній кількості в 100 штук. Тут причин декілька – частина автобусів ламаються, проблеми з наявністю водіїв, ручне управління випуску, а також збитковість роботи.

Читайте також: 

• Запорізька область стане пілотною у реалізації проекту модернізації регіональних пасажирських перевезень

• Як запорізький аеропорт працював у першому півріччі року (цифри)

• Зарядні станції SuperCharger для електрокарів Tesla можуть з’явитися в Україні