У Deutsche Bahn спростували слова Гончарука: говорять, що не управлятимуть “Укрзалізницею”, а консультуватимуть

Поділитися:

Deutsche Bahn – національний німецький оператор залізничних перевезень – не планує брати в управління українську “Укрзалізницю”. Німецька компанія буде лише консультувати українського перевізника у “підприємницьких та технічних питаннях”.

Про це, відповідаючи на запит DW, у четвер, 23 січня повідомили у пресслужбі компанії.

DB Engineering & Consulting – консалтингова компанія у складі Deutsche Bahn, що працює над проєктами у сферах інфраструктури, мобільності і транспорту – консультуватиме і підтримуватиме “Укрзалізницю” у підприємницьких і технічних питаннях, – йдеться у відповіді німецької компанії.

Саме про це, за інформацією німецької сторони, йдеться у “попередній угоді”, підписаній 22 січня у Давосі, де проходить Всесвітній економічний форум.

Що було раніше:

Олексій Гончарук на “Українському сніданку” в Давосі вранці 23 січня повідомив, що Уряд хоче віддати національному оператору залізниць Німеччини Deutsche Bahn AG в управління на 10 років АТ “Укрзалізниця”.

Запорізький мажоритарник “Слуги народу” Євген Шевченко назвав ідею уряду про передачу “Укрзалізниці” в управління німецькій Deutsche Bahn AG “зрадою”.

Читайте також:

• 247 мільйонів “сім’ї” Януковича перевли на рахунок АРМА в “Ощадбанк”

• Арахамія сказав, що не треба гармонізувати законодавство з ЄС, потім спростував свої слова: що сталося (відео)

• В Україні мешкає 37.2 мільйони людей – результати підрахунку