У Києві відбудеться Форум розвитку малого та середнього підприємництва: відомий список спікерів

Поділитися:

22 червня 2019 року у Києві вперше в Україні відбудеться Форум розвитку малого та середнього підприємництва. На подію зберуться практики бізнесу, які будуть, ризикують, втрачають, проте долають складнощі та масштабують власну справу.

Мета Форуму – зібрати представників малого та середнього бізнесу України, які створюють власну продукцію та сервіси, працюють на внутрішній або зовнішній ринок і позиціонують себе як українські компанії. На Форумі будуть обговорювати тренди розвитку підприємництва, свіжі підприємницькі кейси, поділитимуться знаннями про сучасні та дієві бізнес-інструменти у сфері маркетингу, масштабування бізнесу та інвестицій.

Організатори заходу, Школа малого і середнього підприємництва та Київський Міжнародний Економічний Форум, мають досвід та експертизу щоденної праці із тисячами підприємців, які завдяки вчасному використанню знань про сучасні тренди та інструменти досягають закономірних успіхів в особистому розвитку та у розвитку своєї справи.

Спікерами форуму стануть:

Василь Хмельницький – український підприємець, засновник інвестиційної групи UFuture.

Наймасштабнішими проектами підприємця є розвиток аеропорту «Київ» ім. Сікорського, а також створення інноваційних парків UNIT.City та LvivTech.City. Він прагне розвивати високотехнологічні, креативні та інші передові індустрії в Україні, що дозволять найкращим чином використати вітчизняний потенціал в IT та науці.

Спеціалізація:

  • інвестиції

  • імпакт-бізнес

  • сприяння освітнім проектам

  • фармацевтичне виробництво, відновлювана енергетика, високі технології та інновації.

Rick Rasmussen – уроженець Силіконової долини, який був частиною команди по виведенню 5 компаній на  IPO, причетний до створення та роботи понад десяти бізнес-акселераторам, ментор понад 1000 успішних компаній в цілому світі.

Пан Расмуссен очолює команду наставників Європейської академії інновацій і впроваджує навчальні програми, що налічують одночасно від 150 до 500 студентів у Ніцці, Турині, Лісабоні, Досі та Шеньчжені.

Керуючий директор компанії Concordia Ventures, що надає допомогу в розвитку інноваційних екосистем для більш ніж 20 урядів і агентств економічного розвитку в усьому світі.

Рік пов’язує уряди і агенції економічного розвитку з величезними ресурсами, доступними в Силіконовій долині. Також допомагає будувати підприємницькі екосистеми у всьому світі.

Рік проведе дуже практичний майстер-клас щодо того, як виходити на міжнародні ринки та які можливості відкриваються перед українськими підприємцями в США та Європі.

Лідія Пащук – керівник школи МСП з 10-річним досвідом роботи у Всесвітньому банку, а також міжнародних та вітчизняних компаніях в якості маркетолога і менеджера проектів, що беруть участь у розробці та реалізації проектів по реструктуризації підприємств, реорганізації бізнесу, стратегічному маркетингу, виводу продуктів і торгових марок на ринки, проведення досліджень і світових ринків. Академічний керівник і викладач програмного забезпечення Королівського інституту маркетингу (СІМ) і Чартерного інституту фінансового менеджменту – CIMA, практикуючий бізнес-консультант.

Даша Зарівна (модератор) – засновник бізнес-медіа Vector, керівник комунікаційного агентства Vector PR, а також власниця благодійних аукціонів Charitum.

 

Влад Ноздрачов – один з партнерів компанії Fedoriv, а також засновник і керівник компанії «Суперлюди».

Наталя Морозова – СЕО Havas Group Україна, визнаний професіонал у сфері маркетингових комунікацій з досвідом більш 12 років. Також Наталя очолює Правління Міжнародної Асоціації Маркетингових Інститутів (МАМІ) та є членом наглядової ради Всеукраїнської Рекламної Коаліції (ВРК).

Катерина Возіанова – засновниця бренду одягу ручної роботі Indposhiv Bespoke House. Чоловічі костюми Indposhiv Bespoke House коштують вид 1 до 5 тисяч євро, клієнт очікує на заказ від 7 до 10 тижнів, на всі виробі діє гарантия на все життя.

Олексій Долгіх – керуючий партнер Boyden Global Executive Search, один з найавторитетніших експертів в питаннях підбору персоналу в Україні та країнах СНД. У рекрутинговому бізнесі 15 років, ключовий досвід – це пошук професіоналів рівня директорів, фінансових директорів, директорів з маркетингу та продажів. В якості консультанта має багаторічний досвід взаємодії з наглядовими радами великих українських та міжнародних компаній.

Костянтин Євтушенко – CEO, UNIT Holdings, інвестиційний банкір, власник інвестиційної групи «Merit Investment Group», спеціаліст у галузі альтернативної енергетики.

Руслан Співак – директор корпоративного бізнесу Райффайзен Банк Аваль (Україна), автор книг і численних статей з економіки, опублікованих в українських та міжнародних джерелах.

Сергій Васьков

Керуючий партнер лізингової компанії ЕСКА Капітал

Наталія Єремєєва – засновниця, генеральний директор компанії Stekloplast. Сьогодні компанія Stekloplast – найбільший в Україні виробник вікон і визнаний лідер вітчизняного ринку.

Федір Дроздовський – співвласник компаніЇ «СвітДонатс», що спеціалізується на виробництві донатів, маффінів і берлінерів.

Ігор Карпець – Head of Sales в Grammarly (заснований в Києві стартап, що отримав рекордні $110 млн. іноземних інвестицій; займається розробкою сервісів на основі технологій штучного інтелекту, зокрема сервісу по перевірці граматики). Ігор також спеціалізується на корпоративних продажах в сфері Enterprise та ED Tech Market.

Аліна Адамс – засновниця та СЕО Artveoli, американскької біотехнологічної стартап-компанії, яка створює розумні рішення з очищення повітря у приміщеннях. Маючи вищу освіту в інженерних та бізнес-сферах, вона має експертизу у нових технологіях Hardware IoT. Аліна співпрацює з компаніями, групами інвесторів  та підприємцями в Силіконовій долині та за її межами, щоб створювати сприятливу екосистему для інновацій та створення цінностей. Аліна є членом факультету в Northeastern University та членом кількох глобальних організацій, які допомагають підприємцям та стартапам у стратегії розвитку бізнесу, залучення коштів та стратегії зростання.

Реєстрація на захід доступна за посиланням.