У Києві відбудеться масштабний відкритий захід для бізнес- та IT-лідерів

Поділитися:

14 червня в Києві, в Палаці спорту, відбудеться Форум бізнес- та IT-лідерів 2019  ―  наймасштабніший відкритий захід для представників бізнесу та ІТ-спільноти.

Як швидко трансформуватися в умовах надшвидкостей, подолати виклики ринку та прискорити розвиток бізнесу? Лідери найбільших організацій України зберуться на одній сцені, щоб поділитися практичним досвідом, кейсами та історіями успіху у вирішенні найбільш актуальних питань бізнес-середовища.

Більш ніж 30 спікерів готові поділитися з учасниками своїми ідеями, досвідом та експертизою. На сцені форуму виступлять топ-менеджери Датагруп, Biopharma, Deloitte, Terrasoft, IDC, Egritech, Autobooking, ТАВРІЯ В, RIA.com, КОСМО, Сушия та інших лідерів ринку.

 4000 УЧАСНИКІВ – 30 СПІКЕРІВ – 10 ТЕМАТИЧНИХ СЕКЦІЙ. Яскрава keynote-сесія, надихаючі виступи спікерів, необмежені можливості для нетворкінгу, масштабна експозона ― гостей форуму чекає насичена програма, де кожен учасник зможе знайти для себе активності, найбільш цікаві по тематиці та формату.

BUSINESS: пошук нових точок для прискорення бізнесу:

#accelerate  ―  стратегії та підходи найбільших компаній, які допомагають швидко розвиватися з урахуванням змін зовнішнього середовища.

#thecustomer  ―  кейси впровадження інновацій в маркетингу, продажах і клієнтському сервісі.

#transformation  ―  способи швидкої трансформації в умовах надшвидкостей: досвід експертів з різних галузей бізнесу.

TECHNOLOGY: глибоке занурення в цифрові технології і практику їх використання:

#everyone-a-developer  ―  епоха low-code: як автоматизувати будь-які бізнес-ідеї за лічені хвилини.

#process-excellence  ―  передові практики управління бізнес-процесами та застосування BPM-технологій для підвищення продуктивності команди.

#tech-point  ―  як отримати бізнес-результат від чат-ботів, AI, RPA та інших сучасних технологій.

ACADEMY: лише перевірені методики підвищення ефективності організації:

#how-to  ―  практика побудови процесів B2B-продажів, лідогенерації, управління проектами по Agile.

#best-practice ― методології підвищення ефективності продажів, управління IТ-сервісами, побудови процесного офісу, управління знаннями.

OPEN STAGE: інтерактивний майданчик для нетворкінгу та пошуку нових рішень:

#it-ecosystem  ―  знайомство з готовими технологічними рішеннями, які допоможуть виконувати завдання різної складності.

#braindates  ―  клуб для спілкування і знайомства з гостями та спікерами заходу в форматі «Business speed dating».

ВІДКРИТИЙ ФОРМАТ ЗАХОДУ. Форум бізнес-та IT-лідерів  проводиться в рамках Глобального туру Terrasoft  ―  серії безкоштовних заходів по всьому світу, метою яких є обмін досвідом та знаннями в різних питаннях управління організацією. Отримані знання та інсайти допоможуть знайти нові можливості для зростання і стануть драйвером змін у вашій компанії. Приєднуйтесь та запрошуйте своїх колег, участь безкоштовна! Дізнатися деталі та зареєструватися для отримання персонального квитка можна на сайті форуму.

ОРГАНІЗАТОР ФОРУМУ Компанія Terrasoft  ―  один з ключових гравців на світовому ринку корпоративного програмного забезпечення для управління бізнес-процесами та CRM, з офісами в семи країнах і більш ніж 500 партнерами по всьому світу. Тисячі великих і середніх компаній використовують платформу bpm’online для оптимізації та прискорення процесів продажу, маркетингу та сервісу, а також операційних процесів організації. Місія Terrasoft – допомагати компаніям прискорюватися.