У сфері роздрібної торгівлі показники купівель виходять на докризовий рівень — Приватбанк

Поділитися:

Товарообіг в основних секторах роздрібної торгівлі за підсумками травня 2020 року вийшов на докризовий рівень та практично досяг показників лютого 2020 року. Про це повідомляє Приватбанк, який проаналізував кількість і обсяг оплат товарів банківськими картками в мережі POS-терміналів за 5 місяців 2020 року.

Про це пише “Економічна правда”

“З карантину без втрат на цей час виходить продуктовий ритейл.

Згідно з аналізом обсягів оплат покупок картками в мережі торгових терміналів банку, в березні й квітні 2020 року у порівнянні з лютим безготівковий оборот в мережах продовольчих магазинів зріс на 25%. У травні безготівковий оборот в продуктовій мережі був вищим в порівнянні з лютим на 23%.

Найбільше в перші місяці карантину виріс безготівковий оборот в мережі аптек і магазинів медичних товарів – в березні він збільшився в порівнянні з лютим на 30%. Водночас, в травні, безготівковий оборот в аптечній мережі впав на 18% в порівнянні з лютим”, – йдеться у повідомленні.

Найзначнішим падіння безготівкового обороту за час карантину було на ринку електроніки та побутової техніки.

Якщо в березні падіння оборотів склало 10% в порівнянні з лютим, то у квітні  – 43%. При цьому, в травні 2020 року обороти в цьому секторі торгівлі повернулися на докарантинний рівень.

“Також за підсумками травня 2020 року, практично докарантинного рівня досягли безготівкові обороти в мережах АЗС, де в квітні було відзначено падіння продажів на 20%”, – додали у банку.

Читайте також:

• Скільки коштує перебудова “синього” АТБ в “чорне”. (Спойлер: більше 12 тисяч за квадратний метр)

• Міністр фінансів пояснив чому пропонують знизити вартість ліцензій для казино

• Rozetka запускає маркетплейса для ресторанів і кафе. Доступ – 100 гривень на місяць