У відповідь на справу про Мальдіви прибічники Порошенка питають, як Зеленський вилітав в Оман

Поділитися:

Народна депутатка від партії “Європейська солідарність” Ірина Геращенко обурена оголошенням підозри колишньому чиновнику Прикордонної служби в тому, що він начебто незаконно випустив на початку 2018 року колишнього президента Петра Порошенка з родиною на Мальдіви.

Про це Геращенко сказала на мітингу під судом у справі Порошенка, пише “Українська правда”.

На очах зараз розвалюються не лише справи оці і фальсифікації проти Порошенка, але й навіть те, як начебто вручалася підозра, де також були порушені всі норми. А тим часом влада Зеленського продовжує плодити справи проти Порошенка.

Сьогодні прикордоннику якомусь (колишньому – ред.) вручили підозру, що він начебто незаконно випустив президента Порошенка з родиною на 5 днів за 5 років відпочити на Мальдіви, – сказала народна депутатка.

Та додала, що можна направити депутатський запит, щоб дізнатися як з родиною Зеленський вилітав в Осман “чи куди він там літав”. Мовляв, те що відбувається в країні переходить у “фарс” на фоні “епідемії, безладу в економіці, жахливого безробіття, війни на Донбасі,  окупації Криму”.

Ми маємо ситуацію, коли Зеленський абсолютно забув про зовнішню політику, про те, що він є верховним головнокомандувачем – у нього є щодня одна справа: слухати звіти від силових структур, скільки ще справ напложено проти Порошенка як лідера опозиції і його команди, – сказала Геращенко.

Читайте також:

• У НАЗК обіцяють направити до суду матеріали на Зеленського через декларацію

• “Слуга народу” Верещук звинуватила Порошенка у тому, що він вітав Путіна з днем Росії. Депутатка послалася на заяву прессекретаря президента Росії Дмитра Пєскова

• Лещенко повідомив, що суд “дозволив” називати Шарія «кремлівським проєктом»