У Запоріжжі донька депутата отримала 200 тисяч з бюджету на допомогу для батька

Поділитися:

Депутати Запорізької міськради погодили надати з депутатських фондів матеріальну допомогу Дар’ї Колісник на лікування батька. Як з’ясував Рух ЧЕСНО, татом дівчини виявився депутат від “Опозиційного блоку” Олександр Гончар, чий дохід торік сягав майже 600 тисяч гривень. За даними міської ради, станом на жовтень цього року його дочці виплатили 229 тисяч гривень допомоги.

Про це йдеться на сайті “Чесно”.

Олександр Гончар

У рішенні міськради сума грошової допомоги не уточнюється, але з документів, наданих на інформаційний запит Руху ЧЕСНО, стало відомо, що станом на жовтень Колісник виплатили 229 тисяч гривень. Це одна з найбільших сум матеріальної допомоги, наданої цього року. Офіційно кошти дали на лікування батька Колісник Олександра Гончара, депутата Запорізької міської ради від “Опоблоку“.

У декларації за 2018 рік депутат зазначає Дар’ю Колісник як свою доньку.

Олександр Гончар працює в ПАТ “Запоріжсталь” оператором поста керування. Торік він отримав майже пів мільйона гривень зарплати та близько 144 тисяч гривень пенсії. Також 2018-го обранець став власником автівки Hyundai Getz(2006 р.в.), яка, згідно з його декларацією, офіційно коштувала майже 119 тисяч гривень.

Читайте також:

• У Бердянському районі може з’явитися нова ВЕС Ахметова на 150 МВт

• Фірма колишнього комунальника обіграла “моторівців” та “ружинців” на тендері з реконструкції Правобережного пляжу

• ЗАЗ веде переговори з німецькою компанією щодо виробництва запчастин