У Запоріжжі фірми двох власників «назбирали» підрядів на 100 мільйонів

Поділитися:

КУ “Запорізький обласний дитячий протитуберкульозний санаторій” має намір укласти угоду з ТОВ “Інтерпромстрой” на реконструкцію будівлі вартістю 5,94 млн грн., повідомляється у системі електронних закупівель “Прозоро“.

Про це пише “Наші гроші. Запоріжжя”.

Мають провести роботи щодо влаштування зовнішніх трубопроводів опалення i водопостачання, змонтувати систему пожежної сигналізації, обладнати блискавкозахист будівлі санаторію, провести роботи щодо внутрішнього електропостачання (заземлення), вимостити доріжки і тротуари, провести благоустрій та озеленення території, змонтувати огорожу з воротами та хвіртками, тощо.

Також для монтажу пожежної сигналізації та блисковкозахисту “Інтерпромстрой” залучить (9% від загальної суми робіт) ТОВ “Пожзахист-2006”.

Конкурентами переможця на тендері були ТОВ “СВП-2005” та ТОВ “Інтерпен-д” з дорожчими на 100 грн та на 150 тис. грн відповідно.

ТОВ “Інтерпромстрой” навпіл належить Дмитру Лободі та Володимиру Вороніну, керує Віктор Ганжа. Дмитро Лобода також в різній мірі володіє ТОВ “Запорожінжиніринг”, ТОВ “Запорожпроект”, ТОВ “Запорізький проектний інститут” та ТОВ “Мегапроект інвест”. Всі ці фірми вже отримали держзамовлень з 2016 року на суму 93,1 млн грн, а разом з акцептованою пропозицією на ремонт протитуберкульозного санаторію – на 99,04 млн грн. Найбільше – фірма “Запорожпроект” на 81,25 млн грн, в якій Лободі належить 49,97%, а Вороніну – 50,03%.

Нагадаємо, ТОВ “Запорожпроект” раніше називалася “Мідас-буд” і журналісти відносили її  до сфери впливу колишнього “смотрящого” Євгена Анісімова.

Особа з ПІБ Ганжа Віктор Вікторович також є чоловіком головного державного інспектора одного з відділів Запорізької митниці ДФС.

Читайте також:

• Засідання у справі Анісімова знову перенесли: головуючий суддя взяв самовідвід

• У Запоріжжі міськвиконком погодив будівництво АЗС поряд з будинками та деревами

• Пологівські лісники куплять собі Škoda Kodiaq за мільйон