АМКУ оштрафував фірми за розіграш тендеру від Запорізької АЕС

Поділитися:

Адміністративна колегія Запорізького обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України оштрафувала ТОВ “Техно-торгівельний центр “Електроніка-Н” і ТОВ “ТТЦ Николаев” за узгодження дій під час конкурентних торгів, повідомляє прес-служба відомства.

ПРо це пише “Наші гроші. Запоріжжя”.

Доведено, що фірми “Електроніка-Н”  ТОВ “ТТЦ Николаев” узгоджено діяли під час тендерів, проведених у 2018 році Запорізькою АЕС на закупівлю елементів електричних схем та  у 2016 році Южно-Українською АЕС на закупівлю електромонтажних пристроїв.

Висновки відділення підтверджуються наявністю сталих господарських відносин між обома фірмами, використанням одних і тих же ІР-адрес, засобів зв’язку при проведенні господарських операцій, під час участі у процедурах закупівлі; синхронним поданням документів на торги; синхронними діями  при формуванні цінових пропозицій; схожістю в оформленні документів тощо.

В результаті обох учасників оштрафовано загалом на 243 тис. грн.

Як повідомляли “Наші гроші. Запоріжжя”, Запорізька АЕС у 2018 році замовила фірмі “ТТЦ ”Електроніка-Н” поставку штепсельних з’єднувачів загальною вартістю 764 тис. грн.

Єдиним конкурентом ТОВ “ТТЦ ”Електроніка-Н” виступило ТОВ “ТТЦ “Николаев”, пропозиція якого була на 360 грн дорожчою. Обидва учасники під час аукціону не знижували вартість своїх пропозицій.

Разом з цим, фірма “ТТЦ “Електроніка-Н” на цій закупівлі вказала у якості контактного номер телефону (0512)23-63-97, який на одній із закупівель вказував “ТТЦ “Николаев”.

Фірми 9 разів брали участь разом у закупівлях, з яких 5 разів були єдиними конкурентами. Окрім цього, власниця ТОВ “ТТЦ “Николаев” – Вікторія Індиченко, також зареєстрована як підприємець і вона також одного разу брала участь у закупівлі, де конкурувала з “ТТЦ “Електроніка-Н”.

Замовлення від Запорізької АЕС стало останнім для “ТТЦ ”Електроніка-Н”.

В свою чергу, “ТТЦ “Николаев” отримало в публічних закупівлях лише одне дрібне замовлення – на 5499 гривень. Фірма нині зареєстровано на Ростислава Ільєнко з Горлівки, Донецької області.

Власником ТОВ “Техно-торгівельний центр “Електроніка-Н”  був Леонід Штейнбок. Раніше він очолював однойменне державне підприємство “Миколаївський державний техно-торгівельний центр “Електроніка” і обидва підприємства зареєстровані за однією адресою по вул. Космонавтів, 100.

Нині “Електроніка-Н” зареєстровано на Миколу Сіренка з Луганської області.

Читайте також:

• У Запоріжжі відбудеться остання планова сесія міськради у 2019 році

• У Запоріжжі можуть на 270 тисяч зменшити фінансування розвитку української мови

• ЛОЛ: Мінцифри пояснюватиме старшим людям молодіжний сленг