У Запоріжжі людям роздають пакети з продуктами від «команди Буряка» – ЗМІ

Поділитися:

У мережі з’явилося відео з інформацією про те, що в Запоріжжі агітатори «команди Буряка» роздають людям пакети з їжею. Відповідний пост опублікований в інстаграмі.

Про це повідомляє «Акцент».

Минулого тижня була черга годувати виборців Олександрівського району. Сьогодні з ДК Металургів виходили з пакетами Віктора Буська. Причому бажаючих так багато, що на дорогах створюються транспортні затори – наводиться у публікації цитата автора посту.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Традиции продолжаются. Команда Владимира Буряка продолжает укатывать пенсионеров и прочие незащищённые слои населения, которые готовы продавать свой голос за еду. На прошлой неделе была очередь кормить избирателей Александровского района. Сегодня из ДК Металлургов выходили с пакетами Виктора Бусько. Причём желающих так много, что на дорогах создаются транспортные заторы. Именно таким способом 4 года назад, команда мэра выиграла выборы. Подкуп? Не, не слышали. Разговаривайте со стариками. Объясняйте что продавая свой голос, они продают ваше будущее и покупают вам билет в Польшу. #запоріжжя #запорожье

Допис, поширений Это Запорожье (@its_zp)

Читайте також: 

• На сайті Запорізької міської ради «рекламують» мажоритарників «Опозиційного блоку»

• У Запоріжжі «Команду Буряка» рекламували на концерті до дня медика: відвідувачам роздали подарункові пакети

• Володимир Буряк збирається судитися з депутатом міської ради