У Запоріжжі проведуть службове розслідування щодо головного лікаря через декларації

Поділитися:

Запорізька обласна рада проведе службове розслідування щодо головного лікаря КЗ «Обласний центр медико-соціальної експертизи» Ірини Машихіної, яка керує центром уже 22 роки. Для розслідування ініціювали створення комісії.

Про це пише 061 з посиланям на проект рішення обласної ради.

За 2018 рік вона отримала зарплату в 185 тисяч гривень і купила квартиру за 700 тисяч грівен. В попередніх деклараціях була відсутня інформація про будь-які заощадження і наявності коштів у банківських установах у головлікаря. Згідно е-декларації, квартира, площею в 49,5 квадратних метрів, була куплена ще в кінці минулого року, проте головлікар почав подавати окрему декларацію про суттєві зміни в майновому стані.

Такі статки зацікавили управляння з захисту економіки – воно звернулося до суду, але справа не була розглянута через “завершення строків накладання адміністративних санкцій.

Прокурор області звернувся до обл ради з вимогою провести службове розслідування.

До складу комісії увійдуть депутати з різних фракцій облради, а очолить її голова комісії з питань законності Ірина Вишнякова. На перевірку у депутатів буде два місяці з моменту затвердження цього рішення.

Читайте також:

• У Запоріжжі на місці Вознесенівського ринку можуть звести багатоповерхівку

• Запорізький суд закрив справу про хабарництво податківців через строк давнини

• Ще один заступник голови Запорізької ОДА зібрався у відставку