120 тисяч гривень вимагали у двох підприємців за виписку про оцінку землі

Поділитися:

120 тисяч гривень вимагали у двох підприємців-власників магазину автозапчастин. Інформація про справу з’явилася в реєстрі судових рішень.

Про це пише «Запорізький центр розслідувань».

Запорізька міськрада 29 серпня 2018 року прийняв рішення №59 / 117 про передачу в оренду на 19 років земельної ділянки площею 0,3402 гектара, двом ФОПам Андрейцев С.М. і Фуклєва В.П. Ділянка знаходиться по вулиці Радистів, 54, в районі складів між оліяжиркомбінату і Запоріжабразиву.

На землі вже багато років стоїть магазин з продажу автозапчастин, але ділянку чомусь відвели під “розчинний вузол” – невелику бетонну установку.

Щоб до кінця оформити оренду і підписати договір з міською владою, підприємцям треба було отримати виписку про нормативно-грошову оцінку землі.

21 січня 2019 року людина, яка є довіреною особою Фуклєва, звернувся до знайомого підприємця в сфері інжинірингу, геології та геодезії, за допомогою в отриманні виписки.

Під час розмови підприємець запевнив друга Фуклєва в тому, що ГУ Госгеокадастра в Запорізькій області вибірково надає такі виписки, і він може посприяти в цьому питанні за певну суму.

Зловмисник привернув в схему свого колегу, директора ТОВ “Віда-2015» Михайла Ониськіва, і вже разом вони зажадали за вирішення питання двох підприємців 120 000 гривен.

Гроші передали в салоні Renault Logan, що стояла на вулиці Жаботинського, 9, де відразу ж відбулося затримання.

Читайте також: 

• Громаді Кам’янки-Дніпровської повернули 1,5 тисячі гектарів землі на 600 мільйонів

• У Запоріжжі фірма продала «Козацькому ліцею» молочну продукцію дорожче ніж пропонує у себе на сайті

• Запорізька міська рада продала 0,2 га землі в центрі міста за заниженою ціною