У Запоріжжі стартує проєкт просування місцевих товаровиробників

Поділитися:

Проєкт «Просування та популяризація місцевих товаровиробників» у Запоріжжі починає свою активну роботу. 

Метою проєкту є підтримка та поширення запорізького бізнесу в Україні та поза її межами на різних платформах (соціальні мережі, телебачення, радіо). Під логотипом “Made in ZP” місцеві компанії зможуть зарекомендувати свої продукцію та послуги на всю область.

Координатор проєкту, Дмитро Омельченко, розповів про особливості теми дослідження:

Перед початком проєкту, я зі своєю командою провели соціальне опитування людей і встановили їх відношення до місцевих товаровиробників. Цікавим фактом було те, що негативних оцінок не поставив ні один з респондентів, тобто більшість тією чи іншою мірою позитивно ставляться до місцевого виробника. Але тут слід зазначити, що схвальні відгуки можна було почути від людей  старшої вікової категорії (35-55 рр.). Більш нейтрально відносяться люди до 30 років. І ця категорія є потенційною частиною покупців, тобто це той сегмент внутрішнього ринку, який потрібно приєднувати для розширення клієнтської бази.

Також він відзначив, що у сфері послуг найчастіше довіряють місцевим представникам бізнесу, і домінуючою є жіноча аудиторія  (яка зазвичай користується манікюрними послугами, косметологією, масажем і т.д.). За словами Дмитра,  важливу роль будуть відігравати саме “обличчя” компанії, адже тільки на конкретних компетентних персонах може сформуватися довіра громадськості до себе.

Дмитро додає:

Властивою рисою покупців є використання продукції по частоті споживання: кожного дня, кожного тижня, кожного місяця. Як показує статистика на тривалий термін споживачі орієнтуються на національний бізнес, а в буденності – на місцеві компанії.

Актуальність теми дослідження спонукала обласні органи влади створити ініціативу для допомоги бізнесу в складний час COVID-19. Учасники разом з кваліфікованою допомогою координатора проєкту зможуть створювати контент для свого просування.

Нагадаємо:

У Запоріжжі було проведено конференцію проєкту «Просування та популяризація місцевих товаровиробників»