Запоріжжя популяризує місцевий бізнес

Поділитися:

У Запоріжжі було проведено конференцію проєкту «Просування та популяризація місцевих товаровиробників»

Учасниками стали 40 бенефіціарів, які були відібрані на конкурсній основі. Основною місією цього проєкту є допомога підприємцям із різних сфер сформувати у громадськості довіру до місцевих виробників. Для цього кожному представнику бізнесу будуть надані рекламні поради та послуги для створення інформаційної стратегії, перспектив популяризації продукту під логотипом «Made in Zp». Це спеціальний бренд, який був розроблений для просування саме запорізьких товарів. На початку вересня під цим логотипом у Запоріжжі проходив фестиваль-ярмарок присвячений Дню підприємця.

Комплексна програма розвитку малого і середнього підприємництва в Запорізькій області розрахована на 3 роки,  з обласного бюджету виділено 305 тис грн.

На презентації перший заступниця голови облради Людмила Любім виказала підтримку від депутатського корпусу локальним товаровиробникам. Вона запевнила присутніх, що у час пандемії обласна влада завжди буде підтримувати підприємців:

Початком нашої співпраці став ярмарок, цей проєкт є лише її продовженням. Ми плануємо надавати посильну допомогу нашому бізнесу. Підприємництво, виробництво, розвиток сфери надання послуг – це і є процвітання нашого регіону

Партнери проєкту – обласна адміністрація, обласна рада, РФПП, Бізнес-Союз «Порада» та самі підприємці висловили свої бачення та побажання того, що вони чекають від участі в ньому.

Своє бачення висловила і депутатка обласної ради Ірина Лєх, яка відзначила, що головною метою заходу є впізнаваність запорізького бренду. Виробники мають сьогодні труднощі з рекламою, і вони потребують сприяння з боку влади. Проте і самі мають проявляти активну позицію.

Далі учасники співпрацюватимуть  з координаторами проєкту й відпрацьовуватимуть  механізми популяризації та інструменти роботи для кожного окремого бренду ексклюзивно.

Детальніше на сайті Запорізької обласної ради