У Запоріжжі суд стягнув з власників нічного клубу майже мільйон гривень боргів

Поділитися:

У Запоріжжі господарський суд примусово стягнув з ТОВ “Орбіта-Сервіс” 700 тисяч гривень боргу за оренду приміщень та ще 177 тисяч земельного боргу на користь одного з Департаментів Запорізької міськради. Таке рішення було прийняте 9 квітня 2019 року.

Про це повідомляє «Наші гроші. Запоріжжя».

Крім того, зазаначається, що суд також повернув у власність міста приміщення, де знаходився розважальний заклад.

Як відомо, ТОВ “Орбіта-Сервіс” є власником наразі закритого нічного клубу «Орбіта», який знаходиться у приміщенні однойменного будинку культури.

Згідно з матеріалами господарської справи, КП “Палац культури “Орбіта” і ТОВ “Орбіта-Сервіс” у 2001-му році уклали договір оренди на частину підвалу та приміщень палацу культури – для розміщення складу, бару, дискотеки, сауни та більярдного залу загальною площею в 733 кв. м на 10 років (стосовно продовження оренди та її вартість у судовій справі не йшлося).

Однак, ТОВ “Орбіта-Сервіс” з квітня 2017 року по липень 2018 року за оренду повністю не сплачувала, і таким чином заборгувало 700 тис. грн. Також фірма не відшкодувала земельний податок на суму 177 тис. грн.

ТОВ “Орбіта-Сервіс” раніше належало у майже рівних пропорціях Валентину Нефьодову, Тетяні Бондар й Єгору Астапову. Зараз фірмою володіє Єгор Астапов та Юрій Бондар.

Валентин Нефьодов був депутатом Запорізької міської ради від Партії регіонів протягом двох скликань, в офіційній автобіографії називав себе заступником директора “Орбіта-сервіс”. Потім Нефьодов увійшов до новоствореної фракції “Нашого края”, і висувався за списками цієї партії на місцеві вибори.