У Запоріжжі виконком погодив 68 мільйонів на оплату робіт у аеропорту

Поділитися:

Запорізький міськвиконком погодив виділення з бюджету міста 68 мільйонів гривень, які необхідні щоб оплатити частину робіт по ремонту злітно-посадочної смуги Запорізького аеропорту.

Про це стало відомо 23 вересня на засіданні міського виконавчого комітету повідомляє “Індустріалка”.

Тепер за проект рішення має проголосувати міська рада.

Що було раніше:

2 вересня з 9.00 у запорізькому аеропорту розпочався ремонт злітно-посадкової смуги, приймати літаки тимчасово не будуть. Запланована дата закінчення ремонтних робіт та відновлення роботи аеропорту ‒ 15 жовтня о 23.59.

“Онур конструкціон інтернешнл” за 308,95 мільйонів гривень має замінити цементнобетонне покриття штучної злітно-посадкової смуги на площі 54785 кв. м.; замінити асфальтобетонні покриття на руліжній доріжці РД-1 на площі 27475 кв. м. та перону на площі 54200 кв. м.

Через ремонт злітно-посадкової смуги КП “Міжнародний аеропорт Запоріжжя” закриється на 45 днів. За цей час підприємство втратить близько 5 млн гривень доходів.

На час ремонту авіакомпанії “Міжнародні авіалінії України”, LOT і Turkish Airlines скасовують всі свої рейси в аеропорт “Запоріжжя”.

На час ремонту злітно-посадкової смуги запорізького аеропорту авіакомпанія «Мотор Січ» скасує перельоти до Києва, а рейси із Запоріжжя до Болгарії та Білорусі перенесе на летовище Дніпра.

Читайте також:

• Що відбувається на будівництві нового терміналу запорізького аеропорту

• Щоб добудувати мости у Запоріжжі необхідно 12 мільярдів

• Запорізький мажоритарник “Слуги народу” отримає від міської ради дармове приміщення у райадміністрації