У Запорізькій області ДБР розслідує продаж податківцями вилученого під час обшуків цукру

Поділитися:

Мелітопольський відділ Державного бюро розслідувань підозрює слідчих Управління фінансових розслідувань ГУ ДФС у Запорізькій області у продажі вилученого під час обшуку цукру, йдеться в ухвалі Мелітопольського міськрайонного суду від 13 серпня.

Про це пише “Наші гроші. Запоріжжя”.

Згідно з матеріалами справи, слідчі Головного управління Державної фіскальної служби у Запорізькій області у травні 2017 року під час розслідування кримінального провадження провели обшук, зокрема, на складі ТОВ “Сахарторг” для відшукання бухгалтерських та податкових документів фірми та товарно-матеріальних цінностей бакалійної групи (зокрема: цукор, сіль, олія та інше).

Зрештою, слідчі вилучили 53 тонни цукру. Надалі частину вказаного цукру – 25-27 тон – податківці передали на відповідальне зберігання ПП “Аршан К”, а решту вивезли у невідомому напрямку (хоча по документах нібито передали фірмі увесь цукор).

Водночас, директор ПП “Аршан К” змовився з податківцями та протягом 2017-2019 рр. продав решту цукру ” Сахарторг” (який залишили у нього на складі – 25-27 тонн) невстановленим особам.

З огляду на це, слідчі ДБР у травні 2019 року відкрили кримінальне провадження та клопотали у суді про тимчасовий доступ до кримінального провадження за яким податківці проводили обшук (для з’ясування підстав обшуку та порушення провадження; проведення почеркознавчих експертиз). Суд це клопотання задовольнив.

Читайте також:

• Майно топ-менеджера «Мотор Січі», якого підозрюють у фінансуванні тероризму, заарештували

• Запорізький депутат прийшов на допит в ДБР

• У Запоріжжі поліція заплатить 700 тисяч за «загублену» рибу: її вилучили під час обшуків