У Запорізькій області ліквідували міжрегіональний центр мінімізації митних платежів з оборотом 78 мільйонів

Поділитися:

Співробітники податкової міліції ДФС у Запорізькій області зупинили діяльність міжрегіонального центру мінімізації митних платежів з оборотом 78 млн. грн., за допомогою якого протягом 2018-2019 років в Україну імпортували вантажні автомобілі з заниженням митної вартості.

Про це повідомляє «Цензор. нет»

Для реалізації злочинних намірів фігуранти здійснювали пошук фізичних і юридичних осіб, планували покупку вантажного автотранспорту за кордоном, після чого зверталися до них з пропозицією надання послуг з ввезення техніки за заниженою митною вартістю.

Фігуранти використовували реквізити спеціально створених підконтрольних підприємств-нерезидентів, підприємств-імпортерів та ін. Підконтрольних підприємств для підготовки підроблених пакетів документів, необхідних для митного оформлення певних вантажних автомобілів. У зазначені документи вносили завідомо недостовірні дані про митну вартість товарів, що імпортуються (яку занижували більш ніж на 30%), в результаті чого занижували суму необхідних до сплати митних платежів.

За результатами обшуків, проведених в містах Луцьку, Запоріжжі та Дніпрі, в місцях фактичного знаходження підприємств, задіяних у вказаній схемі, вилучені документи фінансово-господарської діяльності підконтрольних компаній (в т.ч. нерезидентів), їх бланки і печатки, факсиміле, чорнові записи, 430 транзитних автомобільних номерів, готівку в національній та іноземній валюті в еквіваленті 571 тис. 337 грн і комп’ютерну техніку.

Читайте також: 

• 120 тисяч гривень вимагали у двох підприємців за виписку про оцінку землі

• САП оскаржує виправдання директора ЗТМК, якого звинувачували у розтраті 429 мільйонів гривень

• На Запорізькій АЕС будують сховище легкого типу для радіоактивних відходів