У запорізькому ботсаду замість 8 теплиць з’явиться оранжерея

Поділитися:

У Запорізькому міському ботанічному саду розпочали реконструкцію 8 теплиць. На їх місці планують звести оранжерею – підрядники вже демонтували старі теплиці та продовжують готувати майданчик для спорудження оранжереї.

Про це повідомляють на сайті Запорізької міської ради.

8 теплиць, побудованих у 60-ті роки минулого століття, замінить оранжерея площею майже у тисячу квадратних метрів. У поточному році планується виконати перший етап робіт. Спорудження фундаменту, бокових стінок, металевих конструкцій. Після цього буде розглядатися питання про виділення коштів на продовження робіт, в першу чергу скління. Згідно з проектом всі роботи планується завершити наступного року.

Перший етап реконструкції підрядник обіцяє завершити наприкінці жовтня, на початку листопада. У залежності від наявності фінансування будемо розглядати можливість продовження робіт у поточному, або наступному році. У результаті у ботанічному саду з’явиться оранжерея площею майже у тисячу квадратних метрів. У тому числі у ній буде передбачено невеликий внутрішній басейн для водних рослин, – наголосив Володимир Буряк.

Читайте також:

• У Запорізькій області щороку зрошують тільки 22% придтних для цього земель

• На Орлівській ВЕС змонтували половину вітрогенераторів

• Як у Запорізькій області почали вирощувати «червоне золото»