На сайті Запорізької міської ради «рекламують» мажоритарників «Опозиційного блоку»

Поділитися:

На сайті Запорізької міської ради з’явилося повідомлення у якому Володимир Буряк «рекомендує» Віктора Буська, Анатолія Пустоварова та Ігора Чумаченка як кандидатів у парламент.

Відповідна інформація розміщена на сайті міської ради.

Повідомлення під заголовком «Володимир Буряк вважає, що Запоріжжю потрібні гідні представники у Верховній Раді» з’явилося на основі сюжету муніципального телеканалу «Z» з випуску новин від 13 червня.

У той же час, на думку міського голови, Запоріжжю потрібні свої представники у Верховній Раді України, адже саме там приймаються закони, які необхідні всій країні. Це мають бути люди, які зможуть відстоювати інтереси свого міста. Саме такими людьми є Віктор Бусько, Анатолій Пустоваров, Ігор Чумаченко, яких міський голова називає представниками своєї команди, – написано у тексті.

«Моя команда – це Ігор Чумаченко, Віктор Бусько та Анатолій Пустоваров. Я довіряю цим людям і впевнений, що вони будуть лобіювати інтереси Запоріжжя на рівні Верховної Ради» – наводиться цитата Володимира Буряка.

Як повідомляло видання Actual.Today, депутат облради від “Опозиційного блоку” Віктор Бусько балотуватиметься по 75 округу, депутат міської ради від цієї ж партії Ігор Чумаченко — по 74-му, а заступник запорізького мера Анатолій Пустоваров — по 76-му,

Крім того, Буряк підтвердив, що після виборів до ради залишиться працювати на посаді міського голови, хоч раніше стало відомо, що він знаходиться у першій десятці списку «Опозиційного блоку».

Читайте також: 

• Хто балотуватиметься по одномандатним округам Запоріжжі від «ЄС» Порошенка

• Стали відомі запорізькі “мажоритарники” від “Слуги народу”

• Запорожці — в списках партій: хто буде «слугами народу» від Запоріжжя?