Україна може отримати від МВФ більше грошей якщо прийме “антиколомойський” законопроект і законопроект про ринок землі

Поділитися:

Україна та МВФ досягли значного прогресу у переговорах щодо надання нового траншу, а ухвалення “антиколомойського” законопроекту і законопроекту про ринок землі могла б сприяти виділенню фінансів для України в більшому розмірі, ніж оголошувалося раніше.

Про це йдеться в заяві директора-розпорядника Міжнародного валютного фонду Крісталіни Георгієвої, розміщеній на офіційному сайті МВФ, пише “Економічна правда”.

Протягом останнього тижня було досягнуто дуже хорошого прогресу в переговорах з українською владою про нову домовленість щодо програми розширеного фінансування, – заявила Георгієва.

За її словами, Україні необхідно прийняти так званий “антиколомойський” законопроект і законопроект про ринок землі. Реалізація цих кроків могла б сприяти виділенню фінансів для України в більшому розмірі, ніж оголошувалося раніше.

“Ухвалення законодавства щодо вдосконалення структури регулювання в банківському секторі, а також щодо земельної реформи дозволило б швидко просунутися вперед і завершити роботу над параметрами нового договору, з доступом до більших ресурсів, ніж передбачалося раніше”, – підкреслила Георгієва.

Читайте також:

• Дубілет не повернеться працювати до Кабміну: займеться бізнесом та дороблятиме проекти з колишньої роботи

• Через карантин інтернет-трафік зріс на 50-70%, разом з тим ростуть окремі сектори онлайн-бізнесу

• Стало відомо як Кабмін пропонував Раді “порізати” фінансування міністерств