Україна та Білорусь планують відновити річкове сполучення та запустити водний туристичний маршрут

Поділитися:

Україна та Білорусь планують відновити водне сполучення за маршрутом Дніпро-Прип’ять та запустити туристичний маршрут водним транспортом Київ-Мозир-Київ.

Про це 6 лютого заявив Міністр інфраструктури України Владислав Криклій після зустрічі з Міністром  транспорту та комунікацій Республіки Білорусь Олексієм Авраменком, повідомляє сайт Міністерства інфраструктури.

Під час двосторонньої зустрічі обговорили, зокрема, відновлення міжнародного водного шляху Е-40 у сполученні Дніпро – Прип’ять.

Нашим основним завданням і цілями подальшої співпраці є розвиток річкового судноплавства на річках Прип’ять і Дніпро, відновлення повноцінного судноплавства, в тому числі в рамках реалізації проєкту Е-40. Проєкт із відновлення міжнародного річкового шляху Е-40 вийшов на стадію практичної реалізації.  Роботи з черпання та доведення судоходних глибин до необхідного рівня, а також інші заходи, заплановано розпочати з відкриттям  навігації, – заявив Владислав Криклій.

Також у повідомленні відзначається, що наразі йде робота із запуску туристичного маршруту водним транспортом Київ – Мозир – Київ з використанням судна «Світанок», яке належить ДП «Адміністрація річкових портів». Готовність судна до виходу в рейс планується на кінець квітня 2020 року.

Читайте також:

• Правки до законопроекту про ринок землі можуть заблокувати раду на 2 місяці

• Мільйон на місяць, премії, компенсації та відпустка: за яким контрактом працює голова “Нафтогазу” Андрій Коболєв

• Зеленський поки не може сказати щось про випробувальний термін Авакова – чекає на результат (відео)