CEO Join UP: з туристичного ринку через підуть багато гравців, але криза – це все одно можливості

Поділитися:

Деяким гравцям туристичного ринку варто готуватися до банкрутств, але допомогти уникнути цього може державна підтримка. У той же час криза – це можливість “зупинитися і подумати”, проаналізувати діяльність кількох років.

Про це в інтерв’ю “Економічної правди” розповів CEO компанії Join UP! Дмитро Сєроухов.

Я не можу назви компаній озвучувати. Але навіть на світовому ринку ми бачимо тривожні сигнали. TUI Group попросила допомоги в уряду Німеччини, інакше вони впадуть. Norwegian Airlines попросила допомоги в уряду і звільнила 90% співробітників. Але при цьому кожна європейська країна або США в моменти введення таких жорстких обмежувальних заходів відразу виділяє кошти свого бізнесу, – зазначив Сєроухов.

Однак, з його словами, криза – це, у тому числі, і час для можливостей.

“Ми весь час біжимо, намагаємося кудись встигнути і настільки швидко біжимо, що не встигаємо озиратися. А тут у нас раптом унікальна можливість зупинитися і подумати, куди біжимо, з якою швидкістю, наскільки правильно. Озирнутися на кілька років, проаналізувати якісь помилки або недоробки, виправити їх і почати нову еру”, – пояснив він.

Читайте також:

• В Україні закрили усі аеропорти крім одного, а виїзд туристів обмежили

• “Слуги народу” переплутали бізнесмена з британським музикантом у звітах по сніданку в Давосі

• “Фактично, економіку взяли і “на всіх парах зупинили”, – голова асоціації власників МСБ про карантин для бізнесу та пільги від Уряду