Україна візьме 450 мільйонів євро на дороги у Європейського інвестиційного банку

Поділитися:

Кабінет міністрів на засіданні в середу схвалив залучення у Європейського інвестиційного банку позики на 450 мільйонів євро для будівництва доріг. Кредит дадуть під 2%.

Про це на брифінгу розповів прем’єр-міністр Олексій Гончарук.

Це кредит, який ми беремо під досить низький відсоток – до 2%. Кожна можливість взяти такі дешеві ресурси і використовувати для будівництва – це величезний стимул для економіки України. Кожна копійка, кожна вкладена гривня насправді створює робочі місця, стимулює економіку і як наслідок – призводить до поповнення державного бюджету , – сказав він.

В кінці жовтня ЄІБ повідомив про виділення кредитної лінії на будівництво північного об’їзду Львова та реконструкцію ділянок автодороги М-05 в Черкаській, Кіровоградській, Миколаївській та Одеській областях.

Інвестиції поліпшать якість розширеної Транс’європейської транспортної мережі (TEN-T) шляхом створення більш безпечних дорожніх умов і зниження забруднення навколишнього середовища. Крім того, північний об’їзд Львова скоротить час у дорозі і відведе вантажний трафік від міста.

Читайте також:

• Прем’єр-міністр Олексій Гончарук приїде з робочим візитом до Запоріжжя

• Міжнародні інвестори можуть вкласти у будівництво запорізьких мостів 500 мільйонів доларів

• Міський голова Запоріжжя висловився проти передачи міського летовища у концесію