“Українці – це наш народ, це наша територія” – Кадиров

Поділитися:

Глава Чеченської республіки Рамзан Кадиров заявив, що “давно вирішив би питання України”, і якби йому доручили в Кремлі – “приєднав би її до Чечні” або “забрав би до Росії”. Про це Кадиров заявив під час пресконференції, яку транслювало чеченське телебачення, передає LIGA.net

Кадиров заявив:

Українське проблемне питання – це навіть не рівень президента країни. Це мій рівень. Якби мені доручили, я б давно вирішив це питання. Або приєднав би до Чеченської республіки Україну, або давно б забрав, вирішив би питання там.

Він додав, що “все-таки є державні нормативні правові домовленості”, які не дозволяють ухвалювати такі рішення:

Але моя глибока переконана думка, що якщо пан Зеленський та його команда так поводитимуться, то Україну мають давно приєднати до нашої країни. Українці – це наш народ, це наша територія.

Він розповів, що після окупації Росією Криму говорив, що “треба забрати Київ”, бо інакше, вважає Кадиров, західні країни розмістять в Україні свої військові бази та “диктуватимуть умови” Росії.

Я впевнений, наш президент цього не дозволить. А ми, піхота, готові виїхати та виконати наказ, абсолютно без проблем.

  • У травні 2019 року Кадиров заявив, що розчарувався в Зеленському через його бажання позбутися російських окупантів в українських Криму та на Донбасі.
  • У липні 2020 року Держдеп США вніс Кадирова, його дружину та двох дочок до списку порушників прав людини , заборонивши їм в’їзд на територію Сполучених Штатів.