Укрпошта хоче продати 30 непрофільних активів: бази відпочинку, будівлів аварійному стані, фундаменти

Поділитися:

Міністерство інфраструктури України підтримало ініціативу “Укрпошти” про продаж 30 непрофільних активів, що складаються з 177 інвентарних одиниць нерухомого майна, які належать до сфери їх утримання та обслуговування.

Про це повідомив міністр інфраструктури Владислав Криклій, пише UBR.

Ми запускаємо процедуру продажу непрофільних активів підприємствами галузі. Це завдання президента, і це важливо робити для розвитку і модернізації підприємств, а також для позбавлення їх від зайвих витрат на утримання і обслуговування таких активів. “Укрпошта” одна з перших приєдналася до цього процесу і вже ініціювала продаж 30 об’єктів, – зазначив Криклій.

Розпродаж буде реалізовуватися через електронний аукціон ProZorro.Продажі. Згідно з незалежною оцінкою, загальна стартова ціна об’єктів становить 82,6 мільйонів гривень.

Всього ж “Укрпошта” планує продати близько 800 об’єктів нерухомості площею 132 тисячі квадратних метрів. Всі ці активи непрофільні, наприклад, бази відпочинку, а також будівлі, що знаходяться в аварійному стані, або об’єкти, де є тільки фундамент. Щорічно на утримання такого майна – сплату податків, комунальних послуг або охорони – витрачаються мільйони гривень.

Читайте також:

• Чверть українців рідше ходитимуть до ТРЦ після карантину (інфографіка)

• Міністр розтлумачив “мрію” Зеленського про українську Тurkish Airlines чи Singapore Airlines

• Дубілет запускає фонд ранніх інвестицій: обіцяє smart money та участь у просуванні бізнесу