“Укрпошта” запропонувала заплатити їй, щоб зберегти мозаїку на запорізькому поштамті

Поділитися:

Гендиректор «Укрпошти» Ігор Смілянський вважає, що вирішити питання розміщення реклами на мозаїці запорізького Головпоштамт можна двома шляхами: або надати його компанії докази про цінні панно, або викупити рекламну площу і нічого на ній не розміщувати.

Відповідь керівника «Укрпошти» опублікував на своїй сторінці у фейсбуці запорізький краєзнавець Роман Акбаш.

Шановні колеги! Бачу два варіанти вирішити питання: 1. Ви надаєте мені документи, які підтвердять цінність мозаїки і я знімаю тендер бо пам’ятки треба зберігати. 2. Якщо цього немає – можна викупити площу і нічого на ній не розміщувати. Ми, на жаль чи на щастя, бізнес компанія і маємо максимізувати прибутки відновлюючи убиті в хлам будівлі, – написав Гендиректор «Укрпошти» Ігор Смілянський.

Він також вважає що «2 варіант» дає можливість застосувати західні практики щодо балансування прав власника та «бажання зберегти прекрасне».

Що було раніше:

“Укрпошта” повідомила про наміри здати в довгострокову оренду як місце для реклами стіну запорізького головного поштамту, на якому зображена відома всім містянами мозаїка. Стартова “ціна питання” – 7500 грн.

Департамент архітектури та містобудування Запоріжжя, у межах своїх повноважень, заперечив щодо розміщення на будівлі Головпоштамту, до банер зіпсує архітектурне середовище та сховає мозаїку, яка має художню цінність.

Читайте також:

• Кафе і магазинам Запорізької області рекомендують спілкуватися українською

• Як у Запорізькій області почали вирощувати «червоне золото»

• Ділова зустріч у барі: що замовляти, як проводити?