“Укрзалізниця” хоче позносити МАФи на київському залізничному вокзалі

Поділитися:

До кінця тижня Укрзалізниця розпочне другу хвилю демонтажу МАФів на станції Київ-Пасажирський. Під ліквідацію підпаде 26 торгових точок на Вокзальній площі та у конкорсі вокзалу.

Про це повідомив член правління АТ «Укрзалізниця» Марчін Целеєвський.

Наша мета — зробити головні залізничні ворота України комфортним та безпечним простором для громадян. В рамках комплексної програми із поліпшення сервісу «Назустріч клієнту» Укрзалізниця розпочала ліквідацію осередків хаотичної торгівлі та посилює контроль за порядком та безпекою на вокзалі. Минулого року ми ліквідували 10 кіосків на Вокзальній площі, а вже цієї п’ятниці стартує друга масштабна хвиля демонтажу МАФів, — зазначив він.

Зокрема, компанія планує знести 10 МАФів, розташованих на площі біля західного підземного переходу та ще 16 точок – у конкорсі, який з’єднує Центральний та Південний вокзали. Під ліквідацію підпадають торговельні території, на які закінчився термін оренди, в тому числі точки продажу алкоголю на розлив. МАФи, що залишаться на вокзалі, будуть реконструйовані та приведені до єдиного стилю.

Читайте також:

• Рада проголосувала за новий уряд – хто став міністрами (список)

• “Сьогодні проблемам та уряду тісно, комусь треба піти” – про що говорив Зеленський перед відставкою Гончарука

• Центральний автовокзал Києва та ще 5 автостанцій продали за 230,8 мільйонів