Уряд може скасувати підтримку фермерів в умовах відкриття ринку землі – колишній міністр економіки

Поділитися:

Уряд може підтримати зміни до бюджету України, якими скасуються ряд програм підтримки аграріїв. Зокрема програми відшкодування відсотків за кредити на закупівлю сільськогосподарської землі.

Про це на своїй сторінці у фейсбуці повідомив колишній міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Тимофій Милованов.

Сьогодні кілька джерел опублікували пропозиції до змін державних видатків. В результаті таких змін земельної реформи більше не буде. А якщо буде, то не для людей і маленьких фермерів, а для великих компаній у кого є гроші під час кризи, – написав Милованов.

За інформацією колишнього міністра, можуть скасувати:

– відшкодування відсотків на кредити на закупівлю землі

– фінансування фонду гарантування кредитів для закупівлі землі

“Це означає, що фінансової підтримки для малих фермерів під час запуску ринку землі (якщо він взагалі тепер станеться) більше не буде. І знов виграють ті, у кого кращі зв’язки та більше грошей”, – йдеться у повідомленні Милованова.

Крім того, колишній міністр назвав ще ряд програм на які можуть припинити давати фінансування, серед них: програми державної підтримки агропромисловості, урізати видатки на просування українського експорту, інвентаризацію сільськогосподарських земель, відшкодування витрат на сільськогосподарську технік.

Читайте також:

• Шмигаль говорить, що Уряд не давав вказівок про VIP-палати для чиновників

• Дефолт як “легка відповідь на складні питання” призведе до песимістичного сценарію – Гончарук

• Один з олігархів про “кураторство” над областями: Найбільше вразила безпорадність державної влади