В Україні підготували Стратегію деокупацію Криму, але поки документ не є публічним

Поділитися:
Український уряд підготував Стратегію деокупацію Криму, проте документ не є публічним на даний момент. Крім того, українське МЗС планує створити міжнародний комунікаційний майданчик з питань Криму. 

Про це розповіла перший заступник міністра закордонних справ Еміне Джапарова в програмі «На самом деле: Крым» в ефірі телеканалу «ДОМ», пише “Укрінформ”.

Стратегічно ми розробили документ «Стратегія деокупацію Криму», він не є публічним на даний момент, оскільки ми вважаємо, що в таких питаннях мають бути документи більш широкого масштабу. І це лише тільки частина великої стратегії деокупацію. І ми сподіваємося, що рано чи пізно Україна на різних рівнях зможе її представити, – сказала Джапарова.

Вона також повідомила про плани українського МЗС створити міжнародний комунікаційний майданчик з питань Криму. За словами заступника міністра, реакція світової спільноти на проблеми Криму є несистемною і нерегулярною, чим і користується Росія, намагаючись примирити весь світ з окупацією Кримського півострова.

За її словами Джапарової, росіяни «використовують абсолютно різні форми (когнітивні, гібридні) цього примирення світової спільноти. І власне, цього меседжу, який, по суті, є порожнім, що було волевиявлення народу, і Крим – наш», пояснила заступник міністра.

Читайте також:

• Міністр культури: “виписувати штраф офіціанту в Одесі за те, що він поспілкувався з тобою не українською мовою – таке собі… дивний підхід”

• Один з нардепів порушив ПДР 60 разів за 50 днів (зокрема перевищів дозволену швидкість утричі)

• Активіста, який біля Верховної Ради облив зеленкою нардепа від “ОПЗЖ”, відпустили на поруки інших депутатів