В Україні з’явилася нова партія “За майбутнє”. Її очолив нардеп Палиця, якого вважають близьким до Коломойського

Поділитися:

В Україні створили партію “За майбутнє”, яку очолив народний депутат Ігор Палиця.  Установчий з’їзд політичної сили відбувся 20 травня. До створення партії “За майбутнє” працювала у форматі депутатського об’єднанняу ВР. Тепер нова політична сила має намір йти на місцеві вибори.

Про створення політсили повідомляється на сторінці нової партії у фейсбуці.

Ми рік чекали змін на краще – на поліпшення життя людей, на покращення бізнес-клімату, на наведення ладу в правоохоронній системі. Але пройшов рік, а змін на краще ми не побачили. Ми йдемо на місцеві вибори, щоб реалізувати очікування і бажання людей як у економіці, так і в політиці. На місце безладу має прийти видимий результат, якого чекає країна, – сказав на з’їзді Палиця.

Ігор Палиця на з’їзді заявив, що “За майбутнє” об’єднала “людей з історіями власного успіху в господарюванні та управлінні”.

За його словами, депутати-мажоритарники, які входять до однойменної групи “За майбутнє” у Верховній Раді, представляють інтереси понад 4,5 млн виборців.

Читайте також:

• “Жодного кума і військового друга я не призначив”, – президент про відсутність кумівства. За рік владні посади отримали 30 “кварталівців”

• У США Велике жюрі розслідує відмивання грошей Коломойським. Якщо буде достатньо доказів Україна буде змушена видати олігарха Штатам – ЗМІ

• Тільки 4 партії пройшли б до Ради, якщо б вибори проводились зараз – опитування