В Україні запускатимуть Інтрнет 4G-900: які області будуть першими

Поділитися:

4G-900 почне поступово працювати в Україні з пешого липня 2020 року. Першими отримають нове покриття Закарпатська, Івано-Франківська та Львівська області. У Запорізькій, Донецькій та Луганській областях запуск відбудеться тільки у грудні.

Про це на своїй сторінці у фейсбуці написала голова Національнаої комісії, що здійснює держрегулювання в сфері зв’язку та інформатизації Богдана Півень.

Як зазначається у повідомленні, наразі уже отримані заявки від операторів, які хочуть обслуговувати частоти, для подальшого переоформлення ліцензій необхідно 2 рішення Уряду: щодо змін до Плану використання радіочастотного ресурсу України та щодо розмірів плати за ліцензії. Потім оператори мають оплатити користування частотами та почати надавати послуги.

Повідомляється, що протягом 24 місяців після отримання ліцензії оператори мають забезпечити покриттям 4G-900 кожен населений пункт з населенням більше 2 тисяч осіб, якщо оператор покриває більше 90% населення.

Протягом 30 місяців швидкісний інтернет має з’явитися на міжнародних автомобільних дорогах, а через 48 місяців після видічі ліцензії – національні автомобільні дороги.

Читайте також:

• Херсонський порт передали у концесію – мають вкласти 300 мільйонів

• Суд відібрав у компанії, пов’язаної з Коломойським, нерухомість на 100 мільйонів

• В Україні розпочато підготовку “Центроенерго” до приватизації