Запорізька область одна з останніх у країні отримає покриття 4G-900

Поділитися:

Запорізька область серед трьох областей, де Інтернет 4G-900 запустять в останню чергу. Нове покриття тут може з’явится тільки у грудні 2020. 

Про це на своїй сторінці у фейсбуці написала голова Національнаої комісії, що здійснює держрегулювання в сфері зв’язку та інформатизації Богдана Півень, пише “Гетьман”.

Першими отримають нове покриття Закарпатська, Івано-Франківська та Львівська області, там воно з’явиться у липні 2020. У Запорізькій, Донецькій та Луганській областях запуск відбудеться тільки у грудні.

Як зазначається у повідомленні, наразі уже отримані заявки від операторів, які хочуть обслуговувати частоти, для подальшого переоформлення ліцензій необхідно 2 рішення Уряду: щодо змін до Плану використання радіочастотного ресурсу України та щодо розмірів плати за ліцензії. Потім оператори мають оплатити користування частотами та почати надавати послуги.

Повідомляється, що протягом 24 місяців після отримання ліцензії оператори мають забезпечити покриттям 4G-900 кожен населений пункт з населенням більше 2 тисяч осіб, якщо оператор покриває більше 90% населення.

Протягом 30 місяців швидкісний інтернет має з’явитися на міжнародних автомобільних дорогах, а через 48 місяців після видічі ліцензії – національні автомобільні дороги.

Читайте також:

• Маркарова вважає, що Україна може завершити співпрацю з МВФ

• Ще одна фірма з орбіти Божко/Шурми з першої спроби в “Прозоро” обіграла комунальників і обігріватиме поліклініку

• СБУ планує обшуки у мера Запоріжжя та його заступника (ДОКУМЕНТ)