В Запоріжжі питання організованого підвозу медиків досі не вирішено – попри вимоги місцевих депутатів

Поділитися:

Незважаючи на вимоги депутатів Запорізької міської ради забезпечити організоване підвезення медиків на роботу в умовах карантину, цього так і не сталося, повідомив депутат міськради Віталій Рябцев. Він зазначає, що забезпечення лікарів окремим транспортом важливо, серед іншого, тому, що вони не знають чи контактують на роботі із зараженими людьми і можуть ненавмисно поширювати хворобу, користуючись громадським транспортом.

Медиків, які проживають в місті, потрібно доставляти на роботу і назад на окремому транспорті. Для мене це аксіома, для мера міста, схоже, ні. На жаль, крім істерики в соц. мережах під гаслом «Рябцев все бреше» він так нічого і не зробив, – йдеться у повідомленні.

За його словами, є декілька важливих причин, чому міська влада має забезпечити підвіз лікарів на роботу.

По-перше, медики перебувають “на передовій”. Їх комфорт – це завдання міської влади. 

“На прикладі 9-ї міської лікарні можемо легко показати. Витрати – паливо і зарплата водіїв. Ні про яке заробіток в умовах карантину мови йти не може. Якщо міська влада сама не може вирішити це питання, – нехай виділяють гроші, вирішимо самі”, – пише Рябцев.

По-друге, – медики в групі ризику. Вони з самого початку не знають контактують з хворими чи здоровими людьми. 

“Потім медики стоять на зупинках, потім їдуть в громадському транспорті. Знову на прикладі 9-ї лікарні: є списки хто, у скільки і з ким їде на роботу або додому. Якщо знадобиться обсервация легко можна буде встановити будь-які контакти”, – зазначає депутат.

“Гетьману” депутат розповів, що за його інформацією в самому місті проблему і не почали вирішувати, поки розбираються з підвозом медиків з-за меж міста.

Читайте також:

• У Запоріжжі депутат назвав виклики для міста в умовах епідемії

• Оголошуючи надзвичайну ситуацію у Запоріжжі, влада мала б заспокоїти містян та пояснити їм суть цього режиму – депутатка міськради

• Шмигаль говорить, що Уряд не давав вказівок про VIP-палати для чиновників