Верховну Раду та ЦВК чекає перший аудит від Рахункової палати

Поділитися:
Рахункова палата вирішила провести аудит Верховної Ради VII й VIII скликань та Центральної виборчої комісії. Фахівці вже складають програму для початку аудиту.

Про це в етері «Українського Радіо» заявив голова Рахункової палати Валерій Пацкан, пише “Громадське”.

За його словами, будуть вивчати ефективність використання коштів державного бюджету та управління державним майном Апаратом Верховної Ради.

Пацкан зауважив, що фахівці Рахункової палати вже розпочали попередньо ознайомлюватися і складати програму для початку аудиту. Можливо, вже наприкінці березня 2020-го його заслухають у Рахунковій палаті.

«Верховна Рада не перевірялася жодного разу за часи незалежності нашої держави… Попереднє вивчення матеріалів нам вже показує наявні «білі плями», на які чинному парламенту варто буде звернути увагу», — розповів він.

Голова Рахункової палати також зазначив, що наступного року проведуть аудит Центральної виборчої комісії.

«Я обіцяв, що ми проведемо аудит ЦВК. Тим більше відбулися подвійні вибори. Результати також очікуємо навесні», — розповів Пацкан, додавши, що Рахункова палата вже проводила аудит ефективності використання коштів держбюджету ЦВК у 2009-му та за І півріччя 2010 року і тоді виявила порушення

Читайте також:

• 14% українців віддають за “комуналку” більше половини доходу родини

• Рейтинг Зеленського обвалився до 52%

• У 2020 році квитки на потяги можуть здорожчати на 22%