Буду ганяти “жирних зелених карасів” – Ляшко про плани на роботу у Раді (якщо переможе на окрузі)

Поділитися:

Лідер “Радикальної партії” Олег Ляшко буде балотуватися до парламенту по  на 208 окрузі, де переміг загиблий нардеп Валерій Давиденко (його з вогнепальним пораненням голови знайшли близько 17:30 у приміщенні офісу, у Шевченківському районі столиці). За словами Ляшка, у парламенті він буде “щукою, яка ганятиме зелених карасів”.

Про це радикал заявив у ефірі телеканалу “Україна 24”.

На зауваження журналіста, що минулого скликання у Ляшка у Раді була фракція, а тепер він буде сам на сам з парламентом, радикал відповів, що “не той козак, хто за течією пливе, а той хто проти течії”. 

Я йду в парламент з однією метою – щоб ганяти тих “жирних карасів зелених. Там сьогодні затхле болото і розвелися “жирні карасі”, а я буду “щукою”, яка не даватиме їм дрімати. Моє завдання буде викривати усе що там робиться та показувати людям”, – горить очільник “Радикальної партії.

За словами Ляшка, він переконаний що вони переможуть, але влада робить усе, щоб “затягти цей тріумф”. Зокрема, політик вважає, що ЦВК порушила закон, коли призначила вибори на окрузі на кінець жовтня. За словами Ляшка, вони мали б відбутися через 60 днів після смерті нардепа, якого обирали за тим округом.

Читайте також:

• Зеленський любить вино, віскі та горілку не п’є. Іноді заходить у “не підготовані” магазини по “докторську ковбаску та кока-колу”

• Хто задекларував найбільше статків з Уряду Шмигаля

• Bihus.Info: заради Коломойського Центренерго перейшло на російське вугілля