Володимир Зеленський заявив, що розпускає Верховну Раду

Поділитися:

Президент України Володимир Зеленський  під час промови у Верховній Раді на церемонії інавгурації заявив, що розпускає парламент. Крім того, Зеленський попросив звільнити  з посад голову службу безпеки України, генерального прокурора, міністра оборони.

Повідомляє «Гетьман».

“Народні депутати,ви призначили самі інавгурацію в понеділок, в робочий день. Я бачу в цьому плюс. Це значить, що сьогодні вечірок не буде. Будемо з вами працювати. А тому я дуже вас прошу прийняти закон про скасування депутатської недоторканності, закон про кримінальну відповідальність за незаконне збагачення, багатостраждальний виборчий кодекс. І зробіть, будь ласка, відкриті списки”, – зазначив Володимир Зеленський.

“А також я прошу звільнити вас з посад голову службу безпеки України, генерального прокурора, міністра оборони. І це далеко не все, що ви можете зробити. Але для початку достатньо. У вас на це буде два місяці. Зробіть це і повісьте медалі собі. Непогані бали на дострокові парламентські вибори. Я розпускаю Верховну Раду восьмого скликання”, – сказав Зеленський.