“Хочете працювати за кордоном – будь ласка” – Зеленський про обмеження на виїзд заробітчан

Поділитися:

Володимир Зеленський заявив, що Україна не блокуватиме виїзд заробітчан за кордон при умові надання країною-замовником контракту на роботу хоча б на три місяці.

Про це він заявив під час брифінгу для журналістів під час робочої поїздки на Закарпаття, повідомляє кореспондент Укрінформу.

Ми нікому нічого не блокуємо… Ми пояснили, що коли у нас іде карантин, його потрібно дотримуватися. Це треба зрозуміти… Ми відпускаємо громадян на ці роботи — при умові, що нам показують копію контракту з людиною на як мінімум три місяці роботи, – сказав Зеленський.

Він додав, що “коли країна, яка зв’язується з нами по дипломатичних зв’язках, бере на себе зобов’язання забезпечити наших громадян житлом, медичною страховкою — ми можемо бути впевнені, що якщо щось із нашим громадянином відбудеться, його не викинуть на вулицю”.

Президент повідомив, що наразі багато країн надіслали замовлення на рейси для українських робітників. Серед них Німеччина, Італія, Фінляндія, Польща.

“Хочете працювати за кордоном будь ласка, рабства в Україні немає”, – сказав Зеленський.

Читайте також:

• #post4rost: що рекламували Дубілет, Корогодський, Дурнєв та інші у рамках челенджу на підтримку малого та середнього бізнесу

• Monobank запускає “Банку” – опцію для накопичення грошей (як “Скарбничка” Привату, але з розширеними можливостями)

• Інвесторам не потрібні няні та тілоохоронці: треба розповідати про конкурентні переваги країни