Weblium роздає безкоштовні PRO-акаунти: можна зробити сайт на 210 шаблонах

Поділитися:

У країнський AI конструктор сайтів Weblium разом із системою онлайн платежів Portmone запускають програму допомоги для українського бізнесу з переходом в онлайн-режим. Підприємці зможуть отримати безкоштовний доступ до  PRO-акаунту на півроку.

Про це пише Na Chasi

Кожна організація, що бажає створити сайт, може заповнити форму на сайті Weblium та отримати безкоштовний доступ до PRO-акаунту на півроку. Також можна скористатись Portmone та отримати знижку комісії у 2% на 3 місяці.

Свій сайт дозволить невеликим компаніям швидко та безкоштовно перевести свій бізнес в інтернет, а налаштована система оплати надасть можливість продовжувати своє підприємництво.

Для того щоб скористуватись послугами необхідно перейти на сторінку Weblium, залишити свою заявку на промокод, використати свій промокод на безкоштовне користування PRO-акаунту.

PRO-версія дозволяє створити сайт та використовувати один з 210 готових шаблонів. Також можна зробити свій домен, під’єднати Google аналітику, налаштувати чат та багато іншого. Всі сайти відразу адаптовані під мобільні пристрої та мають SSL захист.

Читайте також:

• Компанія сина Леоніда Черновецького вклала 5 мільйонів євро у сервіс доставки продуктів Zakaz.ua

• Українська Fulcrum навчила нейромережу розпізнавати хто носить маски, а хто – ні

• Український PatentBot запустив послугу реєстрації бізнес-ідей у США