Як працював Буряк у 2019 році: виконані та провалені обіцянки (інфографіка)

Поділитися:

За час роботи міський голова Запоріжжя Володимир Буряк встиг дати 57 обіцянок. З ник було виконано 26, провалено 16, а досі перебувають у процесі виконання ще 15.

Про це йдеться у аналізі роботи Буряка виданням “Слово і діло”.

Так, у 2019 році більшість виконаних міським головою обіцянок стосувалися мініципального транспорту. Зокрема були виведені на маршрут трамваї, зібрані у Запоріжжі, куплені тролейбуси з автономним ходом, крім того відкрили декілька маршрутів громадського транспорту. Повний список реалізованих обіцянок Буряка можна подивитися за посиланням.

Серед провалених обіцянок цьогоріч переважна більшість стосується протермінованих строків завершення робіт на певних об’єктах. Зокрема вчасно не встигли запустити сучасний аніографа у 5-й міській лікарні, відкрити міську амбулаторію № 10 після реконструкції та у термін відкрити рух шляхопроводом на Металургів. Увесь список невдач очільника міста доступний за посиланням.

Крім того, у процесі виконання також перебувають декілька обіцянок Володимира Буряка. Зокрема, міський голова хоче збереження фінансування пільгового проїзду, ремонт 51 тисячі квадратних метрів внутрішньоквартальних доріг до кінця 2019 року та встигнути добудувати новий термінал аеропорту до нового року. Які ще обіцянки Буряка перебувають у процесі – дивіться за посиланням.

Читайте також:

• У Бердянському районі може з’явитися нова ВЕС Ахметова на 150 МВт

• У Запоріжжі донька депутата отримала 200 тисяч з бюджету на допомогу для батька

• У Запорізькій області через децентралізацію поменшає районів